Szukasz szkolenia sprzedażowego lub biznesowego w Warszawie? Szkolenia edukacyjne!

SKRYPT CZ. II

Jestem dobrze przygotowany. Ufam swoim umiejętnościom kierowania pojazdem. Idę na egzamin wiedząc, że go zdam. Widzę, jak wsiadam z egzaminatorem do samochodu. Moje myśli są czyste, odczuwam radość, jestem zrelaksowany. W sposób niemalże automatyczny wykonuję właściwe czynności. Moje ćwiczenia przynoszą teraz dobry efekt.

Jestem ufny we własne siły, jestem nie do pokonania. Wszystkie stawiane sobie zadania realizuję kompetentnie. Czuję, jak dobrze wszystko mi idzie. Widzę, jak pięknie robię „kopertę” (w tym miejscu opisz szczegółowo wszystkie swoje czynności i „zobacz” to). Jadę potem dalej, cały czas skupiony i spokojny. Podoba się to egzaminatorowi. Prosi mnie teraz o ruszanie pod górę. Wiem, że dla mnie to drobiazg. Wykonuję to natychmiast (i znów opisz ze szczegółami co robisz: puszczasz hamulec ręczny i tak dalej – „zobacz” siebie, jak to wszystko pięknie wykonujesz). Wszystko przebiega doskonale i rzeczywiście jest takie śmiesznie łatwe.

Na koniec egzaminator przepytuje mnie z zasad ruchu drogowego. Na każde jego pytanie odpowiadam poprawnie i wyczerpująco. Z łatwością przypominam sobie wszystko, czego się nauczyłem. Egzaminator zapewnia, że jest ze mnie zadowolony, a ja odczuwam radość i dumę z tego, że tak dobrze zdałem egzamin na prawo jazdy.

W tym kontekście chciałabym dodać jeszcze jeden Skrypt. Może się on okazać przydatny dla czytelników, którzy zdali egzamin na prawo jazdy, ale od tamtego czasu nie prowadzili auta. Często ludzie tracą odwagę, jeżeli przez jakiś czas nie praktykują. Potem niechętnie próbują przypomnieć sobie jazdę, obawiając się spowodowania wypadku przez brak doświadczenia.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.