Szukasz szkolenia sprzedażowego lub biznesowego w Warszawie? Szkolenia edukacyjne!

Radość płynąca ze seksu

Uzupełnienie tego rodzaju wiedzy nie stanowi takiego wielkiego problemu. Jesteś dorosła. Pozwól sobie na obejrzenie swojego ciała w lustrze. Zajmij się wszystkimi szczegółami. Daj sobie na to czas. To jest twoje ciało, i ważne jest, abyś dokładnie wiedziała, jak ono wygląda.

Przypatrz się swoim rękom i nogom, obejrzyj kształty ramion i piersi, talii i bioder. Popatrz na siebie ze wszystkich stron i perspektyw. Przyzwyczajaj się do kształtu swojego ciała. Rób to codziennie, aż poczujesz się w tym wygodnie, dobrze. Nie czynisz tym niczego złego, poznajesz jedynie siebie.

Weź małe lusterko i obejrzyj swoje narządy płciowe. Nie ma powodu, aby czuć się winną. Najwyższy czas, by zapoznać się ze swoim ciałem. Seks dostarcza radości i jest czymś zupełnie normalnym – bez względu na to, co mówiła ci mama. Myliła się, czyż nie? Seks to część życia i przysparza szczęśliwości, i jako taki stanowi istotny składnik samo spełnienia. Jeśli masz przed seksem opory, pozbądź się ich. Tak samo jak przy wszystkim innym musisz zachować cierpliwość. Zmiana postawy wymaga czasu. Wytrwaj, a powoli dostrzegać będziesz stopniowe zmiany, choć dotychczas wydawały się czymś niemożliwym.

Gdy poznasz siebie i swoje ciało, możesz dojść do wniosku, że masz jakieś potrzeby, których twój partner nie zaspokaja. Jeśli robi on coś, czego ty nie lubisz, powstrzymaj go. Jeżeli robi coś, co nie przynosi żadnych efektów, powiedz mu o tym – w miły sposób. Nie wyciągaj spod poduszki czasopisma i nie zacznij go czytać dla zademonstrowania, iż to, co on usiłuje robić, wcale cię nie podnieca. Takt jest w łóżku niezwykle istotny, ale mówienie nie jest zakazane. Powiedz wszystko, co chcesz, ale bez rzucania oskarżeń czy obelg, w przeciwnym razie wywołasz w partnerze stres, a wiemy już doskonale, jakie konsekwencje to ma dla życia seksualnego.

Jeśli jest coś, czego byś od niego chciała, to albo poprowadź go delikatnie, na przykład dłonią, albo powiedz, czego chcesz. Pamiętaj, że on, nie wiedząc, czego od niego oczekujesz, nie potrafi ciebie usatysfakcjonować.

Może zechcesz jeszcze przed wszystkim wytłumaczyć mu, iż masz ochotę popróbować czegoś nowego. W ten sposób partner będzie przygotowany na zmiany w działaniach seksualnych i lepiej zareaguje na twoje wymagania.

Odczuwam wolność. Napełnia mnie harmonia i miłość. Kocham siebie i swoje ciało. Nasycam swoje ciało dumą i coraz lepiej je poznaję. Z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Moje nastawienie wobec siebie samego jest coraz bardziej pozytywne. Przeszłość zostawiam za sobą i rozpoczynam nowe życie. Raduję się świeżo odnalezioną wolnością i z ufnością patrzę w przyszłość. Z każdym dniem wzrasta moja pewność siebie. Delektuję się pięknem mojego ciała. Czuję się wspaniale wiedząc, że oto otwiera się przede mną nowy obszar życia.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.