Szukasz szkolenia sprzedażowego lub biznesowego w Warszawie? Szkolenia edukacyjne!

Przyciąganie dostatku

Stosuje się go w przypadku, kiedy odczuwamy spadek sil witalnych, brak wigoru i chęci do życia lub drobnych problemów ze zdrowiem. Można go stosować o dowolnej porze, ale szczególnie jest zalecany pod koniec zimy i na początku wiosny, kiedy to najbardziej odczuwamy skutki osłabienia wiosennego. Do jego wykonania potrzebne są: trzy białe świece, olejek tymiankowy, doniczka z żyzną ziemią, nasiona marchwi lub pietruszki, fioletowa nitka.

Na początku na jednej ze świec wypisujemy swoje imię, a na dwóch pozostałych intencję, w jakiej je będziemy palić, np. poprawa zdrowia, przypływ energii, chęć do życia itp. Następnie owijamy je i łączymy fioletową nitką, namaszczamy je olejkiem i zapalamy. Kiedy nić łącząca je spali się, gasimy świece, a pozostałe ogarki topimy w żaroodpornym naczyniu na wolnym ogniu, kiedy wosk czy stearyna będą płynne wylewamy do dołka zrobionego w doniczce i przysypujemy ziemią. W tej samej doniczce zasiewamy nasiona marchwi lub pietruszki. Dbamy o to, by wyrosły i pielęgnujemy tak, jak swoje zdrowie.

Któż z nas nie chciałby być zamożny i nie mieć trosk dotyczących pieniędzy. W tej dziedzinie również można wspomóc się działaniami magicznymi, ale uwaga: nie można być zachłannym. Ten rytuał pozwala na zapewnienie sobie dostatku, a nie bogactwa. Wykonujemy go w dniu Jowisza (czwartek) w samo południe. Potrzebne nam tu będą następujące akcesoria: cztery złote świece, jedna zielona, olejek słonecznikowy (może być olej jadalny), moneta o najwyższym nominale będąca w obiegu, kartka papieru o złotym kolorze, kompas do ustalenia stron świata, naczynie żaroodporne, doniczka z żyzną ziemią (można skorzystać z grządki w ogrodzie, jeśli się taką ma), kilka ziaren słonecznika.

Na początku na przygotowanej kartce papieru wypisujemy sumę, którą uznaliśmy za wystarczającą do zapewnienia dostatku. Następnie namaszczamy świece olejkiem i usta- wiamy je w następujący sposób: złote zgodnie ze stronami świata, a zieloną w środku powstałego kwadratu podkładając pod nią kartkę z wypisaną sumą i monetę. Kiedy świece się palą, wizualizujemy siebie otoczonych dostatkiem i wykształcamy w sobie poczucie bezpieczeństwa materialnego. Po 30 minutach od zielonej świecy zapalamy kartę z wypisaną sumą i wrzucamy ją do żaroodpornego naczynia, by tam spaliła się do końca. Zieloną świecę gasimy, zaś żółtym pozwalamy się wypalić do końca. Popiół powstały po spaleniu kartki starannie zbieramy i mieszamy z ziemią w doniczce (lub na grządce) i sadzimy tam ziarna słonecznika, dbając, by wyrosły i dały nasiona, których później znów możemy użyć do działań magicznych. Monetę, której używaliśmy w tym rytuale, stale nosimy przy sobie.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.