Szukasz szkolenia sprzedażowego lub biznesowego w Warszawie? Szkolenia edukacyjne!

POLA ENERGETYCZNE

– 1. Zamknij oczy. Zwróć je w górę, pod kątem ok. 20° w kierunku linii brwi.

– 2. Etapy 2a, 3a, 3b i 3c nie są obowiązkowe. Powoli zacznij liczyć w myśli od 25 do 1. Powtarzaj jedną liczbę co sekundę.

– a. Rozpoczynając od skóry pokrywającej czaszkę, a kończąc na palcach twoich stóp, skoncentruj świadomość na poszczególnych częściach ciała, kolejno je rozluźniając.

– 3. Gdy doliczysz do 1, stwórz i zatrzymaj w wyobraźni obraz siebie jako osoby pełnej, energii, młodej, zdrowej i atrakcyjnej.

– a. Zadaj sobie w wyobraźni pytanie: „Dlaczego mam tą dolegliwość fizyczną?” Następnie pozwól, aby myśli dowolnie wędrowały.

– b. Gdy zaczniesz myśleć intensywnie na temat jakiejś konkretnej osoby, wyobraź sobie tą osobę.

– c. Wyobraź sobie, że wzajemnie sobie przebaczacie. Wyobraź sobie, że ściskacie się lub podajecie sobie ręce, kiwacie głowami na znak wzajemnej zgody. Miej dobre samopoczucie po tym wyobrażeniu.

– 4. Powtórz w myśli: „Moje ciało i umysł są zawsze w doskonałym zdrowiu”.

– 5. Potem powiedz w myśli: „Teraz policzę od 1 do 5. Gdy doliczę do 5, otworzę oczy, poczuję się doskonale, w doskonałym zdrowiu, lepiej niż poprzednio”.

– 6. Rozpocznij liczenie. Gdy doliczysz do 3, powtórz w myśli: „Gdy doliczę do 5, otworzę oczy, poczuję się doskonale, w doskonałym zdrowiu, lepiej niż poprzednio”.

– 7. Na 5 otwórz oczy i jeszcze raz powtórz w myśli: „Jestem całkowicie przebudzony, czuję się doskonale, w doskonałym zdrowiu, lepiej niż poprzednio”.

Ponieważ Wszechświat jest energią, a nie po prostu fizycznym ciałem stałym, możemy oddziaływać na ludzi z wielkich odległości.

Nawet to, co uważamy za stały, materialny Wszechświat jest energią. Świadomość jest energią. Istota ludzka jest energią i możemy, drogą ćwiczeń, nauczyć się wyczuwania jej kształtu i znaczenia. I możemy też wywoływać zmiany w tej energii.

Wspominałem już o otaczającej człowieka aurze i o tym jak można ją sfotografować techniką Kirliana. Jest to w istocie jedynie część pól energetycznych emanujących z ludzkiego ciała i świadomości oraz otaczających ciało. Są różne poziomy pół energetycznych. Prąd elektryczny może być, na przykład, stały lub zmienny, o częstotliwości sześćdziesięciu cykli lub mniejszej albo większej. W każdym przypadku mamy jednak do czynienia z elektrycznością.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.