Szukasz szkolenia sprzedażowego lub biznesowego w Warszawie? Szkolenia edukacyjne!

Ofiarowanie miłości

Rytuał ten nie ma nic wspólnego z niewoleniem czy manipulowaniem drugim człowiekiem. Jest natomiast pomocny w przypadku ludzi nieśmiałych, którym trudno jest nawiązać kontakty czy zdeklarować swoje uczucia. Wykonujemy go w dniu Wenus (piątek) o zachodzie Słońca. Wcześniej przygotowujemy: różową świecę, kartkę papieru, kawałek cynamonu, żaroodporny pojemnik, różową nitkę.

Na papierze wykaligrafuj imię osoby, do której żywisz uczucie. Następnie połóż na tej kartce swoją lewą dłoń i mocno ją przyciśnij, wizualizując jednocześnie siebie szczęśliwego w satysfakcjonującym dla obu stron związku. Po 5 minutach zdejmij rękę, dopisz swoje imię i powtórz procedurę jeszcze raz na koniec wypowiadając następujące słowa mocy:

Teraz wez’ świecę w obie dłonie, potrzymaj ją przez minutę, powtarzając na zmianę swoje imię i imię ukochanej osoby i zapal świecę. Umieść ją w świeczniku i postaw go na papierze, na którym zapisałeś oba imiona. Kiedy świeca zacznie palić się jasnym, równym płomieniem, włóż koniuszek kawałka cynamonu do ognia i poczekaj, aż się zapali. Pozwól mu palić się przynajmniej przez 30 sekund (do minuty), a potem wyjmij go z ognia i wrzuć do żaroodpornego naczynia, w którym powinien się on jeszcze przez pewien czas żarzyć. Kiedy w końcu cynamon zgaśnie, wyciągnij spod świecznika kartkę z wypisanymi imionami i powtórz podane wyżej słowa mocy, rysując jednocześnie na kartce koniuszkiem zwęglonego cynamonu serce. Kiedy skończysz rysowanie, umieść cynamon w kartce papieru, owiń go nim, zawiąż pakuneczek różową nitką i noś przy sobie, jako amulet przyciągający względy ukochanej osoby. Natomiast świeca powinna dopalić się do końca.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.